GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, okuć, zamków z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie.

gerda logo

Jakość

Doskonałą jakość, najwyższe parametry wytrzymałościowe i użytkowe wyrobów gwarantowane są procedurami ISO 9001 oraz potwierdzone certyfikatami. Najwyższy standard produktów spełnia stale rosnące oczekiwania., zarówno klientom

Technologia

Rozwinięta sieć dystrybutorów i przedstawicieli handlowych w kraju i za granicą zapewnia powszechną dostępność produktów spod znaku Gerda.

Wyróżnienie  przyznawane jest przez Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN, najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu, już po raz ósmy, zostały  przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów.

Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł objęte zostały głównie:  pozycja rynkowa poszczególnych  marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień  zaufania konsumentów i klientów.