Drzwi POL- SKONE

POL -SKONE jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 27 lat swojej działalności stałą się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

zakłąd produkcyjny pol skone

Ofertę firmy stanowią drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe drzwi techniczne (dzwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice oraz futryny.

 

 

 

Pobierz Katalog Lepsze Wnętrze 2021

 

 

 

 

Pobierz Katalog Szybka Realizacja 2021 – III edycja (5)

Oferujemy w systemie przylgowym oraz bezprzylgowym DUO, NOBLE, z możliwością wykończenia powierzchni ekologicznymi farbami akrylowymi w niemetalicznych kolorach palet RAL i NCS; okleinami drewnopodobnymi ze strukturą drewna; laminatami CPL (0,2 mm, 0,5 mm, 07 mm) i HPL (0,6 mm -1,0 mm) oraz o powierzchni fornirowanej pokrytej dodatkowo lakierem UV, który zwiększa odporność na zarysowania i działanie światła. Ościeżnice stałe, regulowane, kryta HARMONY oraz nietypowym górnym panelem VERTIGO. Bogactwo kolorów jak i rodzaj wykończenia powierzchni produktów POL-SKONE stwarza możliwości wykreowania niepowtarzalnej przestrzeni. Dobierając stolarkę do naszego domu, nie myślimy wyłącznie o designie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie, ciszy, dlatego poza wzornictwem opracowujemy nowoczesne konstrukcje, a Państwa ręce oddajemy produkty o doskonałych parametrach technicznych.