MB-70 HI 

Nowoczesne i wytrzymałe drzwi aluminiowe wyróżniające się wysoką trwałością i energooszczędnością

QWE

  1. Drzwi systemu MB-70HI charakteryzują się podwyższonym stopniem izolacyjności termicznej wynikającym z zastosowania specjalnych wkładów izolacyjnych jak i przekładek termicznych i uszczelek z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego.
  2. Drzwi wykonane w tym systemie są świetnym rozwiązaniem również do budownictwa energooszczędnego.
  3. Istnieje możliwość wyboru koloru drzwi spośród bogatej palety RAL.
  4. Wysokiej klasy okucia zastosowane w drzwiach aluminiowych dają znakomitą ochronę przed włamaniem.
 ee
Profil Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników drzwi wynoszącej 70 mm z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i zastosowanymi specjalnymi wkładami izolującymi wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej.
Szyby Dostępne pakiety szybowe do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.
Ramka W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.
Okucia 3 zawiasy. Zamek jednopunktowy zapadkowo-zasuwkowy. Opcjonalnie 3-punktowa zasuwnica hakowa.
Uszczelnienie Uszczelki przyszybowe i przymykowe wykonane z EPDM.
Kolorystyka wg palety RAL oraz powłoki drewnopodobne wg Aluprof ColorCollection

 

 

Kolorystyka aluminium ponad 200 kolorów do Twojej dyspozycji

drwi 70 drwi 70.png1e

kolory