Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami

ul. Dobrego Pasterza 68
tel/fax +48 (12) 341 40 10
kom. 531 540 340
biuro@okno-classic.pl

Bieńczycki Plac Targowy 12 A
tel/fax +48 (12) 349 09 85
kom. 535 540 340
teatralne@okno-classic.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9:00 – 17:00

Firma Okno Classic zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie oferowania stolarki otworowej. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Drutex w Krakowie zapewniamy rzetelność oraz sumienność wykonania zleconych nam prac. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej PCV najwyższej jakości o niepowtarzalnym wyglądzie spełniającym oczekiwania i aktualne potrzeby Klientów. 

Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenami, dokładnymi i bezpłatnymi pomiarami. Dzięki bogatemu doświadczeniu, fachowej wiedzy oraz wsparciu największych producentów krajowych, oferujących swoje produkty w całej Europie jesteśmy w stanie przedstawić wyjątkową ofertę okna kraków, która zaspokoi Państwa oczekiwania. Rozwijamy się prężnie tworząc coraz większą ofertę sprzedaży, a swą renomę osiągnęliśmy dzięki profesjonalnie przygotowanym pracownikom zapewniającym kompleksową obsługę począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiar i komputerową wycenę, skończywszy na transporcie i montażu wykonanym przez wykwalifikowane grupy monterskie.

Szeroka gama asortymentu okna kraków pozwala na wybranie odpowiedniego produktu dla każdej osoby. Profile Iglo 5 Drutex Kraków oraz Iglo 5 classic Drutex Kraków zaspokajają potrzeby energooszczędne, statyczne a ich wyjątkowa estetyka daje dopełnienie wyobrażeń Klienta o perfekcyjnym oknie. Produkcja oparta jest na najnowocześniejszych maszynach renomowanych firm międzynarodowych. Swoimi ofertami podbijamy serca Klientow na terenie województwa małopolskiego, ale również poza jego granicami. Kupując u nas okna Kraków drzwi, rolety, bramy garażowe będziesz napewno zadowolony nie tylko produktem, ale również ceną.

Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom Klienta oraz wiara w to że tylko zadowoleni Klienci są stałymi Klientami, dlatego stworzyliśmy ofertę produktów branży okiennej obejmującą szeroki wybór wzorów i rozmiarów.

Zapraszamy do naszych salonów w celu zapoznania się z ofertą okna kraków mając nadzieję, że wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych stałych Klientow.

Pragniemy aby nasza firma była najczęściej wybierana przez klientów. Dążymy do tego aby nasz profesjonalizm umożliwiał osiągnięcie ponadprzecietnych wyników.