Drzwi Delta

DELTA to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Od początku swojego istnienia zajmowała się stolarką drzwiową  ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe i zamki. Obecnie marka DELTA jest rozpoznawalna w całym  kraju jako czołowy producent drzwi  stalowych i antywłamaniowym do mieszkań domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dwa zakłady produkcyjne w Katowicach  i Skrzyszowie, stabilni kooperanci, stosowanie innowacji oraz najnowszych technologii i urządzeń  zapewniają wysokość jakość produktów.

delta

* Szanowni klienci na naszej stronie znajdują się wybrane modele drzwi szczegółowe informacje znajdują się w katalogu poniżej.

katalog delta kraków  Pobierz katalog drzwi

Model Universal 45

Drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne wejściowe przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych itp. Na drzwi stalowe zewnętrzne DELTA UNIVERSAL 45 zostały wykonane badania (ITT) zgodnie z normą PN-EN 14351-1 + A1:2010 wraz z możliwością przeszkleń natomiast drzwi wewnętrzne wejściowe posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-8507/2010.

Skrzydło o grubości ≈ 56 mm zbudowane jest z blachy stalowej grubości 0,5mm pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem oraz wyposażone w dwa zamki. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej grubości 0,5 w kolorze skrzydła. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest (w kolorach ciemnych konieczne) stosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem i opadami atmosferycznymi. Ponadto w celu uzyskania klasy wodoszczelności 3B konieczne jest aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub tłoczonej. W opcji za dopłatą występują przeszklenia (patrz: tabela przeszkleń), próg (z oferty producenta) z uszczelką, wkładki w systemie jednego klucza oraz klamki z blokadą na kod cyfrowy, kartę zbliżeniową lub linie papilarne.

uniwersal 45

Skrzydło drzwiowe:

Grubość: 56 mm

Blacha stalowa ocynkowana gr. 0,5 mm pokryta laminatem PCV

Wypełnione styropianem EPS

2 zamki 3- ryglowe, wpuszczane

3 zawiasy, 3 bolce antywyważeniowe

Uszczelka na przyldze drzwiowej

Ościeżnica standardowa profil PU/UNI56

Ościeżnica stalowa ocynkowana, składania gr. 1,2 mm pokryta laminatem w kolorze skrzydła, z uszczelką

Okucia standardowe w cenie drzwi:

Zestaw okuć z klamką ANNA w kolorze satynowym

Szyld ochronny Delta T1

Wkładka dolna Delta JK

Wkładka górna Delta JKG z gałką

Wizjer

Wymiary otworu montażowego:

PU/UNI56: 80N- 860 mm x 2040 mm, 90E- 980 mm x 2065 mm

ODS56: 80N- brak  90E- 1020 mmx 2080 mm

Budowa skrzydła drzwiowego:

universal 45

A- wypełnienie styropian EPS

B- stalowa blacha ocynkowana gr. 0,5 mm pokryta laminatem PCV

C- zamek podklamkowy Delta DSSR

D- zamek dodatkowy Delta DHS

H- zawias

J- bolec antywyważeniowy

Okucia standardowe i za dopłatą:

oszyldowanie universali

Ościeżnice, progi, zawiasy

universal progi

Wymiary otworu montażowego

uniwersal

Kolorystyka

kolory universal

Special 56 S/56X

Skrzydło o grubości ≈ 56 mm zbudowane jest z blachy stalowej (grubości 0,5 mm) pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem oraz wyposażone w dwa zamki w tym podklamkowy (na

wkładkę zębatkową) DELTA DD6H/Z klasy 6. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej grubości 1,5mm w kolorze skrzydła z możliwością dodatkowego uszczelnienia zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest (w kolorach ciemnych konieczne) stosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem i opadami atmosferycznymi. Ponadto w celu uzyskania klasy wodoszczelności 5B konieczne jest aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub tłoczonej. W opcji za dopłatą występują również przeszklenia, próg (z oferty producenta) z uszczelką, zapornica i kompletne okucia w klasie C (również antyczny brąz), wkładki (kolor satyna) w układzie jednego klucza w klasie C, ościeżnice o profilu PU, PD oraz PN (tylko wymiar 80N), a także klamki z blokadą na kod cyfrowy, kartę zbliżeniową lub linie papilarne.

SPECIAL 56s

Skrzydło drzwiowe:

Grubość 56 mm

Blacha stalowa ocynkowana gr. 0,5 mm pokryta laminatem PCV

56S – Wypełnione styropianem EPS

56X- Wypełnione pianką XPS (wyłącznie drzwi gładkie)

Ramiak pionowy z płyty wiórowej wilgocioodpornej P3

Zamek centralny 8- ryglowy, klasy 6

Zamek górny 3- ryglowy, klasy 4

3 zawiasy, 3 bolce antywyważeniowe

Uszczelka w przyldze drzwiowej

Ościeżnica standardowa profil PU

Ościeżnica stalowa ocynkowana, składana gr. 1,5 mm pokryta laminatem w kolorze skrzydła z uszczelką

Okucia standardowe w cenie drzwi

Zestaw okuć z klamką OLIVIA w kolorze satynowym

Szyldy ochronne Delta TG19 i R10, klasy 3

Wkładka dolna Delta GB 4, atest klasy 5

Wkładka górna Delta JKG z gałką

Budowa skrzydła drzwiowego:

special przekrój

A- wypełnienie styropian EPS/ 56x pianka XPS

B- stalowa blacha ocynkowana gr. 0,5 mm, z laminatem PCV

C- zamek centralny Delta DC6/Z

D- zamek dodatkowy Delta DH61

E- zamek pomocniczy systemu centralnego Delta DH6P

F- ramiak usztywniający z płyty wiórowej wilgocioodpornej P3, wypełniony styropianem EPS

H- zawias

J- bolec antywyważeniowy

Okucia standardowe i za dopłatą

special drzwi okucia

Ościeżnice, progi zawiasy

special drzwi

Wymiary otworu montażowego

special wymiary

Kolorystyka

kolorystyka special drzwi

Premium OSB

Zewnętrzne lub wewnętrzne wejściowe, przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych itp. Na drzwi zewnętrzne DELTA PREMIUM zostały wykonane badania (ITT) zgodnie z normą PN-EN 14351-1 + A1:2010 wraz z możliwością przeszkleń natomiast drzwi wewnętrzne wejściowe posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-8507/2010.

Skrzydło o grubości ≈57 mm zbudowane jest z blachy stalowej grubości 0,7 mm pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem oraz wyposażone: w system centralny (11 ruchomych rygli) oparty na zamku DELTA DD6H/Z klasy C i klasy 6, rozetę DELTA T4 klasy 4 i wkładkę DELTA GD6 klasy C i klasy 6. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej grubości 1,5 mm w kolorze skrzydła z możliwością dodatkowego uszczelnienia zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest (w kolorach ciemnych konieczne) stosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem i opadami atmosferycznymi. Ponadto w celu uzyskania klasy wodoszczelności 5B konieczne jest aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub tłoczonej. W opcji za dopłatą występują również przeszklenia, próg z uszczelką, zapornica, wkładki (kolor satyna) w układzie jednego klucza klasy C i klasy 6, ościeżnice o profilu PU, PD, PDT lub PN (tylko wymiar 80N) oraz klamki z blokadą na kod cyfrowy, kartę zbliżeniową lub linie papilarne.

premium

Budowa skrzydła drzwiowego:

premium budowa skrzydla

A- wypełnienie styropian EPS

B- stalowa blacha ocynkowana gr. 0,7 mm, z laminatem PCV

C- system zamka centralnego Delta

D- zamek dodatkowy Delta

E- zamki pomocnicze systemu centralnego Delta

F- ramiak usztywniający z płyty wiórowej wilgocioodpornej P3, wypełniony styropianem EPS

G- ożebrowanie stalowe

H- zawias

J- bolec antywyważeniowy

De Luxe 56 S

Zewnętrzne lub wewnętrzne wejściowe przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych itp. Na drzwi zewnętrzne DELTA DE LUXE’2 zostały wykonane badania (ITT) zgodnie z normą PN-EN 14351-1 +A1:2010 natomiast drzwi wewnętrzne wejściowe posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-8507/2010.

Skrzydło o grubości ≈57 mm zbudowane jest z blachy stalowej grubości 0,7 mm pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem oraz wyposażone w system centralny (9 ruchomych rygli) oparty na zamku DELTA DD6H/Z klasy C i klasy 6. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej grubości 1,5mm w kolorze skrzydła z możliwością dodatkowego uszczelnienia zalecanego przy drzwiach zewnętrznych. W przypadku montażu drzwi na zewnątrz budynku zalecane jest (w kolorach ciemnych konieczne) stosowanie zadaszenia osłaniającego przed nadmiernym nasłonecznieniem i opadami atmosferycznymi. Ponadto w celu uzyskania klasy wodoszczelności 5B konieczne jest aby drzwi otwierały się na zewnątrz budynku. Drzwi standardowo występują w wersji gładkiej lub płytko tłoczonej Londyn. W opcji za dopłatą występują również: próg z uszczelką, zapornica, okucia w kolorze antyczny brąz (z drzwi PREMIUM) wkładki w układzie jednego klucza w klasie 6, ościeżnice o profilu PU, PD lub PN (tylko wymiar 80N) oraz klamki z blokadą na kod cyfrowy, kartę zbliżeniową lub linie papilarne.

de luxe

Budowa skrzydła drzwiowego:

DE LUXE 56 S

A- styropian EPS

B- stalowa blacha ocynkowana gr. 0,7, z laminatem PCV

C- system zamka centralnego

D- zamek dodatkowy Delta

E- zamki pomocnicze systemu centralnego Delta

F- ramiak usztywniający z drewna klejonego

G- pręty hartowane

H- zawias

J- bolec antywyważeniowy

 Maxim 68 S

delta

4C przeznaczone są do ochrony pomieszczeń o wysokim zagrożeniu na włamanie wersja Delta Magnum 4C, oraz dodatkowo wymagających odporności ogniowej EI 30 i dymoszczelności. Drzwi mogą być stosowane jako wewnętrzne wejściowe zgodnie z aprobatą techniczną AT-15-8012/2011 oraz Certyfikatem ITB-1814/W. Drzwi serii DELTA MAGNUM występują z ościeżnicą profil PU i PD tylko w wersji gładkiej.Ponadto drzwi mogą być wyposażone dodatkowo w wizjer wg. listy z AT oraz zapornicę. Drzwi nie można skracać. Ościeżnica mocowana jest do muru na zaprawę betonową przy pomocy 12 stalowych dybli długości minimum 72mm.