Profil Iglo 5 w cenie profilu Iglo 5 Classic !!!Bez dopłat!!

adminBez kategorii, Promocje

Wprowadzamy promocje Profil Iglo 5 w tej samej cenie co profil Iglo 5 Classic

Dlaczego warto wybrać profil Iglo 5 ? 

– specyficzny kształt oraz osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach zapewnia optymalną izolację oraz długotrwałe użytkowanie
– nowoczesny design odpowiada trendom na rynku okiennym
– głębokość ramy wynosi 70mm , skrzydła 80mm
– konstrukcja półzlicowana skrzydła zapewnia ochronę uszczelki zewnętrznej przed opadami deszczu i śniegu
– skrzydło zdecydowanie masywniejsze

okno-classic

Firma Okno-classic oferuje najtańsze okna w Krakowie. Okna Kraków Iglo 5 oraz Iglo 5 classic zapewnią Państwu niezawodną jakość oraz satysfakcję.

Okna Kraków to są tanie okna zapewniające zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Wymiana okien na nowe okna Kraków jest nie raz bardzo ciężką decyzją. Nasze doświadczenie oraz otwartość na nowe wyzwania stawia nasze okna Kraków zawsze bliżej Państwa oczekiwaniom. Okna Kraków po wymianie na nowe okna plastikowe w naszym mieszkaniu lub domu stworzą niezwykłą atmosferę harmonii.

Naszą domeną jest fakt, że każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Krótkie terminy oczekiwania na okna PCV Kraków oraz fachowy montaż sprawia, że grono naszych zadowolonych Klientów z każdym rokiem się powiększa i napawa nas dumą.

Nie szukaj daleko okna Kraków są tak blisko Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z promocji oraz zachęcamy do poznania całej naszej bogatej oferty.

Pamiętaj

Profil iglo 5  w cenie profilu iglo 5 classic ! Tylko w salonach tanie okna kraków OKNO-CLASSIC

Okna kraków,tanie okna w krakowie, drutex kraków, najtańsze okna w krakowie promocyjne ceny, wysokie rabaty okna kraków,