Bezpieczne zamówienie podczas pandemii KORONAWIRUSA!

manager managerBez kategorii, Promocje

W trosce o naszych klientów i Nas samych.

indeksSSS

Drodzy klienci informujemy,iż z racji na obecną sytuację jaką wywołał Koronawirus  w trosce o Państwa zdrowie wprowadzamy możliwość zamówienia online bez wychodzenia z domu. Dodatkowo aby zapewnić bezpieczeństwo nasze salony firmowe posiadają ekrany ochronne oraz środki do dezynfekcji. Poniżej informacje jak obecnie wygląda bezpieczne zamówienie produktów w naszej firmie.

1. Zamówienie on-line

Wszelkie zapytania, informacje o produktach, wyceny mogą Państwo otrzymać drogą on-line lub telefonicznie. Możliwość przesłania oraz doprecyzowania umowy na e-maila. Istnieje również możliwość obsługi poprzez komunikator internetowy Skype.

2. Salony sprzedaży

Salony firmowe wyposażone są w ekrany ochronne oraz środki do dezynfekcji rąk. Po każdym kliencie dezynfekujemy stanowisko obsługi. Oczywiście zachowana jest bezpieczna odległość klient- sprzedawca. W salonie może przebywać tylko jedna osoba( ewentualnie więcej gdy jest to rodzina)

3. Pomiar

Pomiar odbywa się z zachowaniem bezpiecznej odległości. Nasi pracownicy posiadają maseczki, rękawiczki oraz dezynfekują próbniki naszych produktów.

 

3. Umowa

Podpisanie umowy możliwe jest drogą e mailową, w biurze lub na budowie u klienta.

Miejmy nadzieję, że ta dramatyczna sytuacja która dotknęła nas wszystkich niebawem się skończy. Życzymy wszystkim dużo, dużo zdrowia.

Pozdrawiamy zespół OKNO-CLASSIC